Vacature beleidsmedewerker - Stafdienst

23 juni 2020

Ben jij een sterke administratieve duizendpoot? Heb jij een grote dosis organisatietalent? Heb je zin om een ambassadeursrol op te nemen voor het geheel van het katholiek onderwijs in Vlaanderen en Brussel? Dan is deze vacature misschien wel iets voor jou!

Katholiek Onderwijs Vlaanderen wenst voor onmiddellijke indiensttreding een beleidsmedewerker (v/m) aan te werven.

Je opdracht

Als beleidsmedewerker ben je mee verantwoordelijk voor de realisatie van de administratieve en organisatorische werking van de Stafdienst om die zo vlot en efficiënt mogelijk te laten verlopen.

Als lid van een team ben je verantwoordelijk voor het onthaal van bezoekers en ben je het eerste aanspreekpunt (onder meer via telefoon en e-mail) voor leden en externen. Je beheert de agenda’s van de directeur-generaal, secretaris-generaal en pedagogisch directeur.

Je beheert de informatie (documenten en verslagen) digitaal, staat in voor de technisch en inhoudelijke ondersteuning zoals het updaten van bestanden, lay-outen van publicaties, opladen van documenten, online plaatsen van berichten en je ondersteunt de dossierbehandeling (onder andere door het maken van presentaties, opvolgen van documentsjablonen). Je bent dus een belangrijke schakel in onze advies- en besluitvormingsprocedure.

Je organiseert en bereidt vergaderingen voor en volgt die op. Af en toe ben je ook verslaggever.

Je neemt de ambassadeursrol voor de organisatie en het geheel van het katholiek onderwijs in Vlaanderen en Brussel ter harte.

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij van jou dat je

 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft en getuigt van engagement voor de katholieke dialoogschool
 • beschikt over een diploma professionele bachelor, of evenwaardige ervaring of kwalificatie
 • je vlot mondeling en schriftelijk kan uitdrukken
 • je discreet met informatie kan omgaan
 • beschikt over probleemoplossend en kritisch reflectief vermogen
 • flexibel met opdrachten, werktijd en werkplek kan omgaan
 • Officetoepassingen vlot kan gebruiken en graag met nieuwe toepassingen leert werken
 • zelfstandig en resultaatsgericht kan werken
 • beschikt over organisatorische vaardigheden: projectmanagement en planning
 • beschikt over relationele vaardigheden en empathisch vermogen
 • een groepsspeler bent

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel.

 • Een contract van onbepaalde duur.
 • Een aantrekkelijk salaris aangevuld met extra legale voordelen.
 • Een uitgebreid pakket vakantiedagen.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie en ledenvereniging van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en ondersteunen hen bij pedagogische, juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 400 onderwijsinstellingen bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je contact opnemen met Chris Smits, secretaris-generaal via 02 507 07 70 (0477 69 82 54) of chris.smits [at] katholiekonderwijs.vlaanderen.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 16 augustus 2020.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek en eventueel een schriftelijke opdracht.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen (02 507 0791).