Vacature Nascholer “aanspreekpunt informatieveiligheid”

15 juni 2017

Heb je interesse om binnen onderwijsinstellingen in het kader van de GDPR ‘aanspreekpunten informatieveiligheid’ op te leiden? Dan is deze vacature misschien wel iets voor jou. We zoeken twee gedreven collega’s. 

Je opdracht

De taak van de nascholer zal er hoofdzakelijk in bestaan om aanspreekpunten informatieveiligheid binnen onderwijsinstellingen (scholen, centra voor volwassenenonderwijs, internaten en hun respectievelijke besturen) op te leiden.

Concreet bestaat je takenpakket uit:

 • Het ontwikkelen van materialen en procedures ter ondersteuning van deze nascholing

 • het geven van regionale nascholingen in scholen, centra voor volwassenenonderwijs, internaten en hun respectievelijke besturen

 • het continu actueel houden, afstemmen en bijsturen van het nascholingsmateriaal en dit  in samenspraak met de informatieveiligheidsconsulent

 • het ondersteunen van  lerende netwerken

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • over de nodige agogische vaardigheden beschikt om met volwassenen om te gaan

 • bereid bent om opleidingen ‘op locatie’ te geven

 • op de hoogte bent van de laatste ontwikkelingen betreffende ICT en de werking van netwerken en hun beveiliging

 • bereid bent jezelf te vormen en te vervolmaken op gebied van de privacywetgeving en aanverwante thema’s

 • vanuit een gelijkgerichte visie kan samenwerken met je collega’s

 • initiatief en doorzettingsvermogen toont

 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft

 • getuigt van engagement voor de katholieke dialoogschool

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer:

 • bij voorkeur via detachering met behoud van onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris

 • De startdatum is 1 september 2017, de einddatum van dit project is vastgesteld op 31 augustus 2019

 • De verplaatsingskosten worden vergoed volgens de wettelijke bepalingen

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke scholen, internaten en centra in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 700 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je terecht bij Gino De Meester, informatieveiligheidsconsulent Dienst Bestuur & organisatie, Guimardstraat 1, 1040 Brussel (gino.demeester [at] katholiekonderwijs.vlaanderen, 02 507 08 12).

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 5 juli 2017.  Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Mieke Degroote, medewerker dienst Ondersteuning via mieke.degroote [at] katholiekonderwijs.vlaanderen  of 02 507 07 16.