Vacature voltijds jurist, stafmedewerker infrastructuur

29 juni 2020

Heb je interesse in de juridische aspecten van scholenbouw? Bouw je graag mee aan onze infrastructuurondersteuning? Gaat je interesse in het bijzonder uit naar de juridische aspecten van die huisvesting: eigendom en zakelijk recht, contractenrecht, DBFM …

Dan is deze vacature iets voor jou!

We zoeken een gedreven collega om in onze Dienst Bestuur & organisatie binnen het team infrastructuur aan de slag te gaan.

Je opdracht

Als stafmedewerker maak je deel uit van een team dat instaat voor de ondersteuning van onze besturen in de totstandkoming en uitrol van hun huisvestingsbeleid. Je biedt ondersteuning aan besturen en instellingen bij visievorming met betrekking tot hun patrimonium.

 • Je zoekt (mee) oplossingen voor concrete vragen met betrekking tot scholenbouw.
 • Je staat in voor vertegenwoordiging en belangenbehartiging op verschillende fora.
 • Je staat in voor kennisdeling en organiseert opleidingen.
 • Je werkt samen met de andere collega’s van de Dienst Bestuur & organisatie en van Katholiek Onderwijs Vlaanderen om een geïntegreerde ondersteuning aan te bieden aan onze leden.

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je

 • beschikt over een diploma master in de rechten
 • kennis hebt van het (vernieuwde) goederenrecht en zakelijke rechten op onroerende goederen of bereid bent je erin in te werken
 • kennis hebt van de juridische aspecten van DBFM en andere infrastructuurovereenkomsten of bereid bent je erin in te werken
 • kennis hebt van het verbintenissen- en contractenrecht of bereid bent je erin in te werken
 • taalvaardig bent, zowel mondeling als schriftelijk
 • Officetoepassingen vlot kan gebruiken
 • geen schrik hebt voor administratief werk
 • geëngageerd en flexibel bent
 • een groepsspeler bent
 • proactief te werk kan gaan
 • een rijbewijs hebt en beschikt over een eigen wagen
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel.

Een aanstelling kan op contractuele basis of via een detachering.

Bij een contractuele aanstelling bieden we:

 • een contract van onbepaalde duur
 • een aantrekkelijk salaris aangevuld met extra legale voordelen
 • een uitgebreid pakket vakantiedagen

Bij een detachering behoud je je onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris.

We voorzien een indiensttreding zo snel als mogelijk.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie en ledenvereniging van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en ondersteunen hen bij pedagogische, juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 400 onderwijsinstellingen bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je contact opnemen met Dirk Vanstappen, directeur van de Dienst Bestuur & organisatie op 0497 42 43 58 of  dirk.vanstappen [at] katholiekonderwijs.vlaanderen .

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek en een schriftelijke opdracht.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR-medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.