Directiecommissie Secundair onderwijs

Voorzitter 

  • Chris Smits 

Verslaggever 

  • Amy De Borger 

Teamverantwoordelijke 

  • Cindy Lammens 

Leden 

Vanuit regio Antwerpen 

  • Wilfried De Hert, directeur Sint-Norbertusinstituut, Deurne
  • Sabine De Keyser, St.-Aloysiusinstituut voor Verpleegkunde, Lier
  • Dirk Lenaerts, SG Oscar Romero, Hoboken
  • Liesbeth Piot, Sint-Lutgardisschool Antwerpen
  • Eric Van Huffelen, Sint-Jan Berchmanscollege, Westmalle

Vanuit regio Limburg: 

  • Eric Bogaerts, directeur, Don Bosco Technisch Instituut, Helchteren 
  • Yves Bormans, directeur Bovenbouw Sint-Jozef, Beringen
  • Guy Geukens, coördinerend directeur, SGKSO Sint-Maarten, Genk 
  •  Lieve Lemmens, directeur WICO, Hamont-Achel
  • Christel Thijs, directeur Instituut voor KSO, Hoeselt

Vanuit regio Mechelen-Brussel: 

  • Lieve Caluwaerts, Sint-Donatusinstituut bovenbouw, Merchtem
  • Luc Peirelinck, directeur VTI Voorzienigheid, Diest
  • Danny Pijls, SG voor Katholiek Secundair Onderwijs, Leuven
  • Francis Van Caer, algemeen directeur, College Hagelstein en Ursulinen Mechelen 
  • Ludwig Vlogaert, directeur Don Bosco, Halle

Vanuit regio Oost-Vlaanderen 

  • Thierry Godefroidt, SG Vlaamse Ardennen, Oudenaarde 
  • Sam Heyerick, directeur, Vrij Technisch Instituut, Deinze 
  • Katty Moeykens, Broederscholen, Sint-Niklaas
  • Annick Thienpont, Sint-Franciscusinstituut, Melle
  • Hans Vanhulle, algemeen directeur, Óscar Romerocollege, Dendermonde 

Vanuit regio West-Vlaanderen 

  • Diederik Bevernage, SG voor katholiek secundair onderwijs Scholen aan de Leie, Wervik
  • Stefaan Coudenys, Sint-Andreasinstituut, Oostende
  • Myriam Devriendt, directeur, Campus Engineering Guldensporencollege, Kortrijk
  • Sylvia Maertens, directeur, Margareta-Maria-Instituut TSO/BSO, Kortemark 
  • Mieke Verhelst, Technisch Instituut H. Familie, Brugge 

Gemandateerden van directieverenigingen: telkens één vertegenwoordiger

  • Vanuit DIVO: Theo Gorssen (Mol)
  • Vanuit LIEN: Tom Cox (Hasselt)