Vacature voltijds pedagogisch begeleider basisonderwijs regio Antwerpen

15 november 2017

De expertise en inspiratie van onze medewerkers en team zijn onze stuwende kracht. Bouw jij onze organisatie mee uit? We zoeken voor de pedagogische begeleidingsdienst van Katholiek Onderwijs Vlaanderen een gedreven collega om vanaf 01-01-2018 in regio Antwerpen aan de slag te gaan als voltijds pedagogisch begeleider basisonderwijs.

Je opdracht

Als pedagogisch begeleider basisonderwijs zal je in de regio Antwerpen:

 • basisscholen ondersteunen op het niveau van de school als organisatie bij het realiseren van hun pedagogisch project en bij het bevorderen van hun onderwijskwaliteit;
 • basisscholen ondersteunen bij de opvolging van een doorlichting;
 • basisscholen onderwijsinnovaties aanreiken;
 • basisscholen ondersteunen bij de implementatie van onderwijsinnovaties;
 • nascholingen aansturen;
 • overleggen met schoolbegeleiders van de eigen regio en de overige regio's;
 • vragen vanuit het onderwijsveld ondersteunen en/of beantwoorden;
 • vernieuwingen m.b.t. onderwijs opvolgen;
 • netwerken voor leidinggevenden organiseren en ondersteunen.

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee waarmaken en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • loyaal de missie, visie en krachtlijnen van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft;
 • je engageert mee te werken aan de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool;
 • je engageert je opdracht eigentijds, correct en professioneel uit te voeren;
 • een ruime belangstelling hebt voor onderwijs en onderwijsvernieuwing;
 • ruime onderwijservaring hebt in het basisonderwijs met een brede knowhow over het leiden van een basisschool en het aansturen van een lerarenteam;
 • concrete ervaring en deskundigheid bezit over het omgaan met diversiteit in de basisschool;
 • de nodige (ped)agogische, communicatieve en ICT-vaardigheden hebt.

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie in een voltijdse detachering vanuit een onderwijsopdracht (met behoud van statuut en onderwijssalaris) met als ingangsdatum 1 januari 2018. De verplaatsingskosten worden vergoed volgens de wettelijke bepalingen. Begeleiders hebben maandelijks recht op een forfaitair bedrag bureaukosten.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke scholen, internaten en centra in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kan je terecht bij Ria Van Huffel, regiodirecteur via ria.vanhuffel [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of 0492 732 656.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft op welke manier jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan tot 8 december 2017.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Hilde Gryseels, medewerker dienst Ondersteuning via hilde.gryseels [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of 02 507 07 50.