Adviesraad internaten

  • Adviseert Katholiek Onderwijs Vlaanderen inzake de belangenbehartiging van de internaten op pedagogisch, pastoraal, financieel en organisatorisch vlak.

De adviesraad internaten:

  • Richt zich tot de besturen en beheerders van internaten
  • Geeft impulsen in verband met acties naar de overheid
  • Adviseert in verband met het beheer van het bestand van de DAC-arbeiders
  • Houdt contact met de beheerderscommissie en bespreekt gezamenlijke thema’s via een gemeenschappelijke beleidsdag

De AR is samengesteld uit bestuurders van internaten, eventueel externe leden, aangevuld met de voorzitter van de beheerderscommissie.

Voorzitter:

  • Mevr. Greet Vermeire ( g.vermeire [at] vorselaaroi.be)

Verslaggever:

  • Mevr. Nona De Grom (nona.degrom [at] katholiekonderwijs.vlaanderen)

Leden:

  • Mevr. Lea Moerenhout (lea.moerenhout [at] ic.annuntiaten.be)
  • Mevr. Marleen Lietaer (marleen.lietaer [at] katholiekonderwijs.vlaanderen)
  • Dhr. Antoine Bessemans (antoine.bessemans [at] skynet.be)
  • Mevr. Brigit Pille (brigit.pille [at] erce.be)
  • Dhr. Rob Vanderbeek (rob.vanderbeek [at] bimsem.be)
  • Mevr. Ann Stael (ann.stael [at] sint-rembert.be)
  • Dhr. Jan Coorevits (jancoorevits [at] sgsintpaulus.be)
  • Mevr. Hilda Uyttersprot (hilde.uyttersprot [at] zustersvandonbosco.be)
  • Dhr. Geert Van Den Bossche (geertvandenbossche [at] sgsintpaulus.be)
  • Dhr. Jean-Marie Christiaens (administratie [at] abdijschool.be)